CPL Kalibreli Atımlı Lazer

  • foto PLATİN KAPLI YANSITICI Platin kaplı yansıtıcı % 98’in üzerinde yansıtma sağlar. Son derece düzgün kaplaması,
    verimliliği ve dayanıklılığı garanti eder.
  • foto ENTEGRE TEMASLI SOĞUTMA Entegre temaslı soğutma teknolojisi, cildi soğutarak yanma riskini en aza indirir ve bu da daha yüksek akışın kullanılmasına olanak tanır.
  • foto 50X10MM TEDAVİ PENCERESİ 50X10mm tedavi penceresi ve saniyede 3 atım, atlanan noktaları ortadan kaldırır ve
    tam kapsam oranını sağlar.
  • foto VOLÜMETRİK TONLAMA Volümetrik tonlama: hızlı atım konfigürasyonları (saniyede 15 atım) ile cilt rengini ve gençleşmesini tedavi etmek için en etkili çözüm

CPL (Kalibreli Atımlı Lazer)

Tasarımı üst düzey olan Xlase Plus Kalibreli Atımlı Lazer (CPL) aplikatörü, yenilikçi ve gelişmiş teknolojik iyileşmeler sunar. Piyasadaki diğer IPL (yoğunlaştırılmış atımlı ışık) sistemleriyle karşılaştırıldığında, CPL bir IPL değil Kalibreli Lazerdir. Yenilikçi İtalyan teknolojisi XLASE PLUS Platform lazerde kullanıcılara opsiyonel olarak sunuluyor.

MALİYETİ MİNİMİZE,
YATIRIMI MAXİMİZE EDİN.

Kare şeklindeki atımlar yavaş yükselmeyi ve hatta standart lazer teknolojilerine bağlı atım gücünde daha uzun bir düşüşü önler ve bütün tedaviler sırasında mükemmel performans ve hasta konforu sağlar. Bu düzenli atım çok daha verimli bir ısıtma süreci
yaratır, dolayısıyla aynı klinik sonuca ulaşmak için daha düşük akışlar kullanılabilir.

Bilgi Al

CPL Lazerin çalışma teknolojisi xenon flash lamp ile oluşturulan ısı enerjisi lazer kristalleri ile lazer ışınına dönüştürülerek istenilen tedaviler sağlanmaktadır. IPL cihazları sadece fotoepilasyon amacı ile kullanılabilen cihazlar iken CPL bir lazerdir ve IPL cihazlarına göre doktor kontrolünde farklı vasküler lezyon , akne lekeleri , rosesea , kılcal damar tedavileri yapmaktadır. IPL fotoepilasyon cihazları 410-1200 nm arasında kontrolsüz ışık enerjisi ile epilasyon yapmaktadır. Fakat CPL  Lazer istenilen tedavi yöntemine göre sabit lazer nm dalga boyları üretmektedir.

WhatsApp chat