DİODE + ALEX PRO 810 - 760 NM Dalga Boyu

XLASE DİODE + ALEX PRO

RAKİPSİZ ÖZELLİKLERİ

Dünyanın ilk ve tek çift dalga boylu lazer cihazıdır. Bu cihazın en önemli özelliği 810nm diode ve 760nm alexandrite lazer dalga boylarının tek bir cihazda toplanmış olmasıdır. Bronz ten dahil tüm ciltlerde etkili ve kalıcı epilasyon sağlar.

  • foto MWC SOĞUTMA SİSTEMİ Başlık ucundaki soğutucusunun -10 dereceye kadar inen rakipsiz teknolojisi sayesinde bronzlaşmış tenlerde dahi risksiz ve acısız uygulama imkanı.
  • foto İNCE TÜYLER 4000 watt yüksek güçlü diyot sistemi ve long pulse teknolojisi sayesinde, ince tüylerde dahi kanıtlanmış sonuçlar sağlamaktadır.
  • foto YÜKSEK HIZ Motionspeed teknolojisi sayesinde saniyede 10 atış yapabilme özelliği ile sırt bölgesi gibi geniş alanlarda bile 5 dakika gibi kısa bir sürede sonuç vermek üzere tasarlanmıştır.
  • foto 20 MİLYON ATIŞ Sıkıştırılmış lazer bar teknolojisi, 20 milyon atıma kadar yüksek verimi ve uzun ömrü garanti eder.

SERTİFİKALARIMIZ

tuvcert
ce
cermet
madein-italy
accredia

SINIFININ EN İYİSİ, DÜNYANIN EN GÜÇLÜSÜ

"EPİLASYON HİÇ BU KADAR HIZLI VE KONFORLU OLMAMIŞTI"

MALİYETİ MİNİMİZE,
YATIRIMI MAXİMİZE EDİN.

Etki: daha az kromofora bağımlı, lazer enerjisinin daha verimli bir şekilde verilmesini sağlar. Güvenlik: hedefe, kademeli enerji ile ulaşıldığından, daha düşük akış gereklidir.
Azaltılmış acı: Düşük atım süresindeki eşsiz Motion Speed teknolojisi, ağrı hissinin iletimini engeller. Tedavi zamanı: 10x10 mm’lik nokta büyüklüğüyle, saniyede 10 atımla, geniş alanlar hızlıca tedavi edilebilir.

Bilgi Al

TEKNİK ÖZELLİKLER

TEDAVİ ENDİKASYONLARI

XLASE PLUS NOKTALARIMIZ

WhatsApp chat