Diyot Lazer 810 nm Dalga Boyu

XLASE PLUS

RAKİPSİZ ÖZELLİKLERİ

  • foto MWC SOĞUTMA SİSTEMİ Başlık ucundaki soğutucusunun -10 dereceye kadar inen rakipsiz teknolojisi sayesinde bronzlaşmış tenlerde dahi risksiz ve acısız uygulama imkanı.
  • foto İNCE TÜYLER 2000 watt yüksek güçlü diyot sistemi ve long pulse teknolojisi sayesinde, ince tüylerde dahi kanıtlanmış sonuçlar sağlamaktadır.
  • foto YÜKSEK HIZ Motionspeed teknolojisi sayesinde saniyede 10 atış yapabilme özelliği ile sırt bölgesi gibi geniş alanlarda bile 5 dakika gibi kısa bir sürede sonuç vermek üzere tasarlanmıştır.
  • foto 20 MİLYON ATIŞ Sıkıştırılmış lazer bar teknolojisi, 20 milyon atıma kadar yüksek verimi ve uzun ömrü garanti eder.

SERTİFİKALARIMIZ

tuvcert
ce
cermet
madein-italy
accredia

SINIFININ EN İYİSİ, DÜNYANIN EN GÜÇLÜSÜ

"EPİLASYON HİÇ BU KADAR HIZLI VE KONFORLU OLMAMIŞTI"

MALİYETİ MİNİMİZE,
YATIRIMI MAXİMİZE EDİN.

Etki: daha az kromofora bağımlı, lazer enerjisinin daha verimli bir şekilde verilmesini sağlar. Güvenlik: hedefe, kademeli enerji ile ulaşıldığından, daha düşük akış gereklidir.
Azaltılmış acı: Düşük atım süresindeki eşsiz Motion Speed teknolojisi, ağrı hissinin iletimini engeller. Tedavi zamanı: 10x10 mm’lik nokta büyüklüğüyle, saniyede 10 atımla, geniş alanlar hızlıca tedavi edilebilir.

Bilgi Al

TEKNİK ÖZELLİKLER

TEDAVİ ENDİKASYONLARI

XLASE PLUS NOKTALARIMIZ

WhatsApp chat