Erbium YAG 2940nm

  • foto FRAKSİYONEL MERCEK Fraksiyonel mercek, en uzun kullanım ömrü, mükemmel dayanıklılık ve maksimum odak stabilitesi sunan düşük bir emilime sahiptir.
  • foto KISA ATIM Ultra kısa atım genişliği, yüzeysel cilt tabakalarını canlandıran minimal termal etkilerle epidermisin ablasyonunu sağlar.
  • foto FRAKSİYONEL İŞLEM Fraksiyonel işlem, çevre dokuyu bozmadan, piksel alanında bir ablatif termal kanal oluşturur.
  • foto ABLATİF KOLONLAR Tekli veya çoklu yığın/atımlar, 25 ila 1,500 μ.m. arasındaki derinliklerde, hatasız ve düzenli ablatif kolonlar elde etmek için ayarlanabilir.

Erbium YAG 2940nm

Erbium YAG aplikatörü, mikroskobik cilt katmanlarını soyarak, minimal risk ve istenmeyen reaksiyonlar ile olağanüstü sonuçlar üreterek çalışır.

MALİYETİ MİNİMİZE,
YATIRIMI MAXİMİZE EDİN.

Ablasyonun derinliğine ve yapılan tedavilerin miktarına bağlı olarak, bazı yara izleri de dahil olmak üzere, hem yüzeysel hem de orta derinlikteki çizgileri tedavi eder. Erbium YAG Fraksiyonel işlemi ciltte binlerce derin, küçük sütunlar üretir. Çevre dokusunu etkilemeden yaşlı epidermal pigmentli hücreler üzerinde çalışır, böylece iyileşme süresini (yaklaşık 24 saat) azaltır ve cildin doğal yenilenme sürecini destekler. Taze, sağlıklı ve genç bir cilt ile sonuçlanan güvenli, müdahale gerektirmeyen bir işlemdir.

Bilgi Al
WhatsApp chat