İNTRAJECT NON Ablative Cerrahi İşlem Platformu

  • foto IntraJect’in Plazma Mikroablasyonu Işıktan veya radyofrekanstan ziyade plazmadan sağlanan plazma cilt gençleştirme teknolojisi enerjisini kullanır. Plazma, elektronlaarın iyonize bir gaz oluşturmak için atomlardan ayrıldığı maddenin dördüncü halidir.
  • foto TERMAL ENERJİ Cilt tarafından homojen bir şekilde emilir, doğal, daha genç bir görünüm amacıyla yeni kollajen ve cildin devamlı yenilenmesi için doğru koşullar ve doğal büyüme faktörleri yaratır. Plazma enerjisi, uygulama uzunluğuna bakılmaksızın alttaki dokuya minimal termal etki sağlar.
  • foto ELEKTROT RULO DAĞITICISI Kademeli ve düzgün bir şekilde, aplikatörde bulunan 20cc’lik bir şırıngadan salınan formülasyonun dağılmasını sağlar.
  • foto Radyofrekans Jeneratörü Cilt içinde derinlemesine iletilen termal enerjiye dönüştürülen elektrik atımları reterek çalışır. Üretilen termal enerji, bu termal olarak değiştirilmiş derin dokularda oluşturulan ilk kollajen yapısal değişikliğe neden olur. Ani doku kasılması ve devamındaki yeni kollajen oluşumu bir kaldırma etkisine yol açar.

İNTRAJECT Teknik Özellikler

Voltaj kaynağı
100 ÷ 240 Vac - 50/60Hz
Boyutlar
400(W) x 400(D) x 220(H) mm
Max Güç Emisyonu
150W İşletim
Güç (max)
160 W Sigorta: 2x 2AF 250V
Ağırlık
16kg
İşletim Modu PW
680x470x1400mm atımlı
Sınıf ve tür
I BF
Mesowave PW ve RW Frekans RW
500 kHz
Devamlı Frekans PW
1 kHz

ONLİNE KATALOG

INTRAJECT PLASMA ENERGY

Intraject, Fraksiyonel Radyofrekansı, Elektroporasyonu ve Ameliyatsız İşlemleri, Plazma Enerjisi kullanarak birleştiren, %100 İtalyan teknolojisi ile üretilmiş devrim niteliğinde bir üründür.

MALİYETİ MİNİMİZE,
YATIRIMI MAXİMİZE EDİN.

Plazma Mikroablasyonu, bir el cihazının ucundan cilt ile doğrudan temas etmeden, eşsiz bir termal enerji olan plazma enerjisini sağlar. Plazma enerjisi, cildin doğal elastikiyetini yenileştiren, epidermisin hafif bir doku karbonizasyonunu başlatarak cildin üst tabakasını kaldıran bir elektrik arkı kullanır.Fraksiyonel radyofrekans işlemi kırışıklıkları, sarkmaları, akne izlerini ve çatlakları gidermek için mikro iğneler yoluyla verilen radyofrekansın kombinasyonunu içerir. Cilde mikro iğnelerin nüfuz etmesi, hastanın yeni kollajen üretimini uyararak, cildin derinliklerinde yüzlerce mikroskobik kanal oluşturur.

Bilgi Al

İNTRAJECT Tedavi Endikasyonları

Elektroporasyon, yeni bir hücre dışı yol oluşturan düşük yoğunlukta modüle edilmiş akımlar kullanır. Hücre zarındaki bu değişiklik, aksi halde hücreye giremeyecek olan çok çeşitli hidrofilik moleküller için daha yüksek bir geçirgenliğe izin verir. Bir kez oluşturulduktan sonra, bu elektroporlar, suda çözünebilen moleküllerin, peptitlerin, proteinlerin ve diğer makromoleküllerin verilmesini sağlayarak birkaç saniyeden birkaç dakikaya kadar açılmaktadır

WhatsApp chat