Yenilikçi Cilt Gençleştirme

Dünya’nın en çok kullanılan gelişmiş cilt gençleştirme sistemi ile hemen tanışın!

İtalyan Işığının Gücü İle Tanışın!

01

Yüksek Avrupa Teknolojisi

Dünya'nın en çok tercih edilen Avrupa markası Xlase ile cildinizin en genç halini yakalayın!

02

FDA Onayı

Gelişmiş Yazılımı ve teknolojisi ile uluslararası kalite kriterlerinin üstünde!

03

Gelişmiş Yazılım Desteği

İtalyan ışığının sürekli güncellenen yazılımı ile cildinize özel yenilikçi yaklaşım!

İtalyan Işığı İle

Cilt Gençleştirme

İtalyan Işığı ile cildin sıkılığını, elastikiyetini ve canlılığını artırmak için uygulanan bir dizi tedavi yöntemidir. Bu yöntemler arasında beslenme, egzersiz, cilt bakım ürünleri ve kozmetik işlemler yer alır.

Leke Tedavisi

İtalyan Işığının yüksek teknolojisi ile cilt lekeleri üzerinde kısa sürede yüksek etki elde edilebilir. Cildinizin türüne göre yapılacak tedaviler ile hızlı tepkisel sonuçlar almak mümkündür.

beautician-with-female-client-salon-face-care-routine

Rosacea Tedavisi

Rosacea , ciltte kızarıklık, şişlik ve sivilceye benzer lezyonlarla karakterize bir cilt hastalığıdır. Tedavisi dermatologlar tarafından gerçekleştirilir ve genellikle topikal ilaçlar, antibiyotikler veya lazer tedavisi gibi yöntemler kullanılır.

Xlase BBL, lazer teknolojilerinin panoramasında benzersiz bir yeniliği temsil eder, bu nedenle tıp profesyonellerinin ihtiyaçlarını tam olarak karşılar. Çok yönlü ve son teknoloji ürünü bir platform olan Xlase BBL lazer cihazı, tümü kompakt ve güvenilir bir cihaza entegre edilmiş birden fazla uygulama çözümü sunan modüler bir tasarıma sahiptir.

Play Video about italyan-ışığı

Sıkça Sorulan Sorular

İtalyan ışığı (Xlase BBL) kalibre edilmiş darbeli ışık anlamına gelir. Geniş dalga boyu ile ışık veren başlık ile cilt gençleştirme tedavisi için özel olarak üretilmiş bir ışık kaynağıdır.

Tedavinin hızı, etkinliği ve güvenliği hasta memnuniyetini garanti eder. Tedavi sonrası özel bir iyileşme süresi gerekli değildir ve normal günlük aktivitelere hemen devam edilebilir. Hastalar, sadece birkaç tedaviden sonra belirgin bir iyileşme fark edebilir.
 
Tedavi sırasında hafif bir rahatsızlık hissetmek mümkündür, ancak bu, hastaların çoğu tarafından iyi tolere edilir. İlk tedavi genellikle en rahatsız edici olanıdır, ardından prosedür daha tolere edilebilir hale gelir. Bir tedavi için gereken süre genellikle tedavi edilecek bölgenin büyüklüğüne bağlı olarak 30 ile 90 dakika arasında değişir.
 
CPL aplikatörü akne tedavisinde devrim yarattı; gerçekten de seçici eylemi, sivilceye neden olan en yaygın bakterilerle etkili bir şekilde, ilaç kullanmadan, özel bir rahatsızlık duymadan ve kesinti olmadan savaşır. CPL aplikatörünün akne tedavisi için mevcut en güvenli ve en etkili prosedürlerden biri olduğu kanıtlanmıştır.
 
Mevcut yüksek enerji seviyesiyle birleşen geniş emisyon yelpazesi, rosacea ile ilgili sorunlara terapötik bir yaklaşım sağlayarak mükemmel hasta memnuniyeti sağlar.

This form is currently undergoing maintenance. Please try again later.