Nd:YAG 1064/532nm

  • foto İDEAL ODAK MESAFESİ Her mercekteki ideal odak mesafesi farklıdır. Geniş odaklı mercek seçimi lazer ışınını doğru sonuçlara olanak tanıyan hassas bir noktaya ayarlar.
  • foto VASKÜLER KOTERİZASYON Yüksek kaliteli ve hassas vasküler koterizasyon elde etmek için, lazer ışını 2.5 mm olarak tasarlanmış bir şekli alan odaklı merceğe yönlendirilir.
  • foto EASY-PLUG Tescilli teknoloji Easy-Plug lazer konektörü, bir lazerden diğerine kolay geçiş sağlamak için su-data sinyali-güç sinyalini birleştirir.
  • foto TOP HAT PROFİLİ Önceden hizalanmış ışın, optimum performans için sıcaklık ayarlı bir yuvaya entegre edilmiş homojen bir silindir (top hat) profili sergiler.

Nd:YAG 1064/532nm

Nd:YAG aplikatörü 1064nm ve 532nm dalga boylarıyla ışını gönderir; ışının dokuya nüfuzu maksimum derinliğine ulaşırken, düşük emilimi tüm cilt tiplerinde çevre dokuların korunmasını garanti eder.

MALİYETİ MİNİMİZE,
YATIRIMI MAXİMİZE EDİN.

Nd:YAG lazer, cerrahi ve estetik lazer tedavileri,melanin, kan ve su için hedeflenen üç ana kromoforda homojen olarak emilir. Bu özellik sayesinde, cerrahi ve non ablatif estetiği bir araya getirerek uygulama yapmak için çok yönlülük arayanlara ideal bir lazer kaynağıdır. Onlarca yıldır derine nüfuz eden 1064 nm Nd:YAG dalga boyu,
tüm cilt tipleri için güvenli, etkili ve uygun olarak kabul edilmiştir.

Bilgi Al
WhatsApp chat