HİFUFİNESSE KUSURSUZ BİR CİLT GERDİRME VE ŞEKİLLENDİRME İÇİN FRAKSİYONEL HIFU

  • foto TAM TERMAL ETKİ Her bir kartuş, hedeflenen alana göre 65°C’den fazla koagülasyon noktası ile enerjisini tam olarak gereken yerde cilde iletir.
  • foto AYARLANABİLİR TARAMA Robot teknolojisi, enerji yoğunluğunun ve dokuya akışın kolay kontrol edilmesine,katkıda bulunan çizgi uzunluğunu ve atım gecikmesini seçmeyi sağlar.
  • foto ÖZEL TASARIM İnce kartuş tasarımı geniş görüş alanı sunar, tedavi hassasiyetini artırır ve tüm cilt hatlarında düzgün ve kolay kullanım sağlar.
  • foto YÜKSEK HIZDA ATIM Robot teknolojisi, 30 mm’ye kadar çizgi uzunluğunu seçmeye ve yüksek hız işlemi için koagülasyon noktaları arasında atım gecikmesine izin verir.

HİFUFİNESSE Teknik Özellikler

4,5mm Kartuş
4MHz
6mm Kartuş
2MHz
Sigortalar
2x F2A - 250V
9mm Kartuş
2MHz
1,5mm Kartuş
7MHz
Atım emisyon aşaması
1 ÷ 5 mm
3mm Kartuş
7MHz
Voltaj Kaynağı
230 Vac 50/60Hz
Tarama Uzunluğu
15 ÷ 40mm

ONLİNE KATALOG

 


REFLEX® Robot Teknolojisi

DERMİS ,YÜZEYSEL YAĞ TABAKASI ,SMAS VE DERİN YAĞ TABAKASINDA VE AYLARCA DEVAM EDEN ETKİ.

MALİYETİ MİNİMİZE,
YATIRIMI MAXİMİZE EDİN.

FINESSE ile tedavi, yayılan ultrasonun enerji ve odak derinliğini ayarlayarak her hastanın benzersiz fiziksel özelliklerini karşılamak için özelleştirilebilir. Bu seçenekler geometrik odak ve dalga boyu konfigürasyonlarında farklılık gösterir, bu sayede tedavi sırasında iletilen enerjinin derinliği ve miktarı hedef doku tabakası içinde istenen etki için değiştirilebilir. Yüz kartuşları 1.5 ve 3.0 mm odak derinliğinde 4.5 mm ve 7 MHz odak derinliği ile 4.0 MHz frekanslarında ultrason atarlar. Bunlar, dermis (1.5 mm), derin dermis (3.0 mm) veya SMAS tabakası dahil olmak üzere deri altı dokuları (4.5 mm) hedeflemek için kombinasyon halinde kullanılabilir.

Bilgi Al

XLASE PLUS Tedavi Endikasyonları

HIFU, 6 mm’den 9 mm’ye kadar farklı derinlikleri hedeflemek için 2MHz’lik 2 kartuş kullanarak, obez olmayan hastalarda istenmeyen yağları aldırmak için ameliyatsız bir alternatif sunmaktadır. Yüksek enerjili ultrason, yağ hücrelerini yok etmek için deri altındaki yağa makro enerji verir. Bu yenilikçi kartuşlar, en
uygun vücut şekillendirmesini sağlayarak cilde veya çevre dokulara zarar vermeden, belirli doku derinliklerinde bölgesel yağ tahribatı sağlar. Yeni vücut şekillendirme tekniği son derece güvenlidir

WhatsApp chat