supreme DİODE VE CPL PLATFORMU

  • foto SUPREME LAZER Supreme, lazer teknolojisi alanındaki en son yeniliği temsil eder ve güzellik uzmanlarının ihtiyaçlarını tamamen karşılar. Tek bir cihaza yapılan yatırımla, birden fazla işlem için çözümler sunan çok yönlü ve modern bir platformdur ve dünyadaki orjinal kozmetik CE belgeli tek cihazdır
  • foto Vaculase® Bölgesel Soğutma Bölgesel soğutma sistemi, hacim azaltıcı etkiyi artırır, vasküler egzersizi uyararak ödemin yeniden emilimini optimize eder.
  • foto Vaculase® Lipomasaj Ritmik aspirasyon masajı, cildin normal kollajen elastik gerginliğinin restorasyonunu arttırarak lenf drenajı ve doku uyarımı süreçlerini hızlandırır.
  • foto Vaculase® Flexi Faydalarını keşfedin. Sonuçları geliştirin. Ameliyatsız vücut şekillendirme, selülit azaltma, cilt sıkılaştırma ve kırışıklık azaltma gibi yüz ve vücut estetiğini etkin bir şekilde tedavi eden farklı teknolojilerin sinerjik etkisi.

ORJİNAL KOZMETİK CE BELGELİ DÜNYADAKİ TEK CİHAZ

2017 yılında Biotec İtalia firması tarafından güzellik salonları ve merkezleri için kullanımı yasal olan SUPREME Diyot lazeri kozmetik CE belgeli olarak üretilmiş ve dünyada satışa sunulmuş tek orjinal cihazdır.

MALİYETİ MİNİMİZE,
YATIRIMI MAXİMİZE EDİN.

Supreme 1200w sayesinde, bu özel diyot teknolojisinin yüksek stabilitesi
oldukça etkin bir lazer kaynağı olduğundan, en zorlu klinik ortamda bile sürekli ve etkili performans sağlayarak,
minimum işletme giderine sahiptir.
Su soğutmalı bir safir ucu ve düzenli bir ışın profili kullanarak 1cm2’lik büyük bir nokta atımı özelliğine sahiptir
ve istenmeyen tüylerin 15 dakika gibi kısa bir sürede sırt gibi geniş bölgelerde bile hızlı bir şekilde yok edilmesini sağlar.
Düzenli ışın profili, çoklu ve üst üste geçişleri azaltıp, en etkili kıl folikülü koagülasyonunu sağlarken, soğutmalı
safir uç, tedavi boyunca üstderinin korunmasına ve cildin serin tutulmasına yardımcı olur.

Bilgi Al

TEKNİK ÖZELLİKLER

TEDAVİ ENDİKASYONLARI

WhatsApp chat