XLASE PLUS BİR PLATFORM. BİRDEN FAZLA TEKNOLOJİ

DÜNYANIN EN GELİŞMİŞ 7 DALGA BOYLU İLK VE TEK PLATFORM LAZER CİHAZI

Daha az riskli ve üstün sonuçlu çok yönlü kozmetik ve estetik işlemlerin en iyi ve uygun fiyatlı yolu.Lazer teknolojisi artış gösteren medikal ve estetik işlemlerde kullanılmaktadır.
Yeni Xlase Plus, birçok uygulamaya birden fazla lazer sistemine para harcatmadan tedavi sağlayan, çok yönlü bir platformdur. Modüler tasarımı sayesinde tek bir ünitede toplanmış birçok farklı medikal ve kozmetik çözüm sunar. Xlase Plus ile, müşterilerimize çok yönlülük ve kolaylık sağlanarak, farklı teknolojiler elde edebilmelerine ve bu teknolojileri tek bir üniteye farklı zamanlarda dahil edebilmelerine olanak sağlıyoruz.
Xlase Plus, hastanın isteğine göre geniş çaplı işlemleri tedavi etmek için en yüksek esnekliği sunar. Sistemin modüler aplikatörleri, hastaya minimal rahatsızlık ve aksaklık yaşatarak, etkili ve güvenilir sonuçlar sunmak için tasarlanmıştır. Başka hiçbir cihaz Xlase Plus’tan daha fazlasını yapamaz. Cihaz CPL  (Kalibreli Atımlı Lazer) sistemini, popüler YAG lazerini, 810nm Diyot (Diode) lazer aplikatörünü, Q-switched YAG lazerini ve Erbium YAG lazerini içerir.

• Sayısız estetik/medikal uygulamalar;
• Daha fazla etki için yüksek enerji çıkışı;
• Genişletilebilir ve yükseltilebilir;
• Yüksek hasta ve klinik personel memnuniyeti;
• Odadan odaya kolayca taşınabilir.

DİODE LAZER

 

Xlase Diyot Lazer Başlığı, en son İtalyan teknolojisi, yüksek güçlü diyot sistemini kullanarak kalıcı epilasyon sağlar. Hızlı ve non-invazif prosedür elde edilir. Kesinti olmadan, tüm cilt tiplerinin yanı sıra, bronzlaşmış kişilerde de kullanılabilir. Tedavi esnasında, safir başlığı sürekli olarak soğutulur. Diğer sistemlerle karşılaştırıldığında, Xlase Plus diyot sisteminin maliyeti minimumdur çünkü yüksek etkili lazer kaynağı olan diyot teknolojisinin yüksek dayanıklılığı sayesinde en zorlayıcı klinik durumlarda bile sabit ve efektif performans sağlar. Xlase Plus, istenmeyen tüylerini hızlı tedavisinde, hatta sırt bölgesi gibi daha geniş alanlarda bile 5 dakika gibi kısa bir sürede sonuç vermek üzere tasarlanmış olan diyot su soğutmalı safir uç kullanan geniş bir spot alanına ve bugünkü şartlarda mevcut olan en muntazam (yekpare) ışına sahiptir. Muntazam (yekpare) ışın profili, kıl foliküllerinin en efektif şekilde pıhtılaşmasını (topaklaşmasını, koagülasyonunu) sağlarken ve bu sayede tedavi için gereken çoklu uygulama sayısını en aza indirirken, soğutmalı safir uç üst deriyi korumaya yardımcı olur ve tedavi boyunca deriyi soğuk tutar.

NDYAG LAZER

 

Xlase Nd:YAG sistemi, 1064 nm dalgaboyu ile hedef alınan doku içerisine maksimum lazer ışını nüfuz ederken, düşük absorpsiyon sayesinde tüm cilt tiplerinde hedef dokuyu çevreleyen dokuların korunmasını güvence altına alınır. Bu kompakt ve teknolojik açıdan rakiplerinden çok daha gelişmiş olan başlık, longe pulse ve short pulse (uzun ve kısa atış) özelliği sayesinde birçok tedavide üstün sonuçlar alınmasını sağlar. Bunlardan bazıları; bacak damarları, vasküler lezyonlar, rejüvinasyon, epilasyon ve onikomikos gibi hastalıklara tedavi imkânı verir.

Nd: YAG başlığı, damar tedavilerinden epilasyona kadar olan geniş bir yelpazede tedavi imkânı sağlar. Seçilen tedavi kaynağı, deri içine başlıktan iletilir. Bu sayede sadece hedef bölge tarafından absorbe olan dalga boyları açığa çıkar. Atış yoğunluğu ve atış süresi kontrolü sayesinde hedefi çevreleyen dokulara zarar vermeden hedefe atış yapılarak üstün sonuçlar alınması sağlanır.

Q-SWİTCHED

 

Xlase Plus O-Switched Nd:YAG lazer başlığı, güneş lekeleri, yaşlılık lekelerinin tedavileri ve istenmeyen dövmelerin silinmesi gibi uygulamalar için en ideal seçimdir. Nd:YAG 1064nm; koyu renkli dövme, dermal pigmente lezyonlar ve cilt yenileme tedavilerinde idealdir. Nd:YAG/KTP 1064/532nm ise açık renkli dövme ve güneş lentigolarının tedavisinde ideal bir seçenektir. Vasküler lezyon, yüz ve bacak damarları, telangiectasias, ve angiomas tedavisinde de kullanılır. Eşsiz rezonatör teknolojisi ile yenilikçi OptoH O-switchden elde edilen yüksek pik enerjisi ve kısa darbe süresini birleştirerek, yüksek enerjili lazer çıkışı sağlar. Dev lazer darbeleri 6-20 ns darbe genişliğine sahiptir. Ve bu genişlik büyük lekelerde bile mega-watt seviyede yüksek pik enerjisi üretir. O-switching teknolojisi dövme pigmentlerinin küçük parçalara bölünmesine yarayan kısa enerji darbeleri iletir. Bu küçük parçalar daha sonra vücudun kendi bağışıklık sistemi ile atılır. Dövme silme prosedürleri bir kaç dakika sürer ancak bir dövmenin tamamen vücuttan atılması için birkaç seans gerek- lidir. Seanslar arasında 3 haftalık aralıklar verilerek pigment kalıntılarının vücuttan atılmasına izin verilir.

ERBİUM YAG

 

Erbium YAG aplikatörü, mikroskobik cilt katmanlarını soyarak, minimal risk ve istenmeyen reaksiyonlar ile olağanüstü sonuçlar üreterek çalışır. Ablasyonun derinliğine ve yapılan tedavilerin miktarına bağlı olarak,
bazı yara izleri de dahil olmak üzere, hem yüzeysel hem de orta derinlikteki çizgileri tedavi eder.Erbium YAG Fraksiyonel işlemi ciltte binlerce derin, küçük sütunlar üretir. Çevre dokusunu etkilemeden yaşlı epidermal pigmentli hücreler  üzerinde çalışır, böylece iyileşme süresini (yaklaşık 24 saat) azaltır ve cildin doğal yenilenme sürecini destekler. Taze, sağlıklı ve genç bir cilt ile  sonuçlanan güvenli, müdahalegerektirmeyen bir işlemdir. Erbium YAG fraksiyonel prosedürü; güvenli ve seçilen kontrollü koagülasyonun uygulanması için Köprü Tekniğini (epidermis ve dermis okoagülasyon bölgeleri arasında sağlam deri bölgeleri) kullanan bir işlemdir. Bu işlemde; dermis o içerisine (o mikroskobik kesikler (oaçılarak cildin yüzey tabakalarının 24-72 saat içerisinde yenilenebilmesi sağlanır. Çizgilerin (o azaltılması ve cilt sıkılaştırma gibi uygulamalarda mükemmel sonuçlar veren kolajen üretimini uyarır. Şimdiye kadar, tıbbın çare bulamadığı çatlaklar, hipertrofik ve keloid yara izleri vardır çünkü cildin bozulan yapısı mevut yöntemlerle (tamamen düzeltilmektedir. Erbium YAG fraksiyonel tedavisi bu tarz estetik problemlerin tedavisinde mükemmel sonuçlar ortaya çıkarmıştır çünkü bu çatlakların ve izlerin ortadan kaldırılmasında hayati önem taşıyan kolajen üretimini uyarır ve düzenli yapıların oluşmasına yardımcı olur. Erbium YAG fraksiyonel tedavisi akne yaraları içinde alternatif bir tedavi yöntemidir çünkü minimal cilt tahrişi ve kabuklanma ile mükemmel bir sonuçlar elde edilir.

CPL

 

Üstün tasarımı ile yeni Xlase Calibrated Pulsed Light (CPL) başlığı birçok yenilikçi ve geliştirilmiş ileri teknoloji sunuyor. CPL sisteminin en güçlü cihazlar arasında olduğu kanıtlanmıştır. Kullanımı kolay ve etkilidir. CPL’i IPL’den (Intensed Pulsed Light) ayıran özelliği kalibre edilmiş stabil lazer verimidir.Eşsiz platin kaplı yansıtıcı oyuğu çok yüksek bir hızda 30j/cm2 varan gerçek enerji ile maksimum enerji yoğunluğu üreterek saniyede 3 çekim iletir. CPL uygulaması farklı bir dizi dalga boyu sağlar. Safir kristal filtrelerin seçimi sayesinde, operatör farklı cilt problem- leri için gereken uygun dalga boylarını seçebilir. Bu özel kesim filtreler seçilen filtre lazer dalga boylarını engellemek için kullanılır ve yalnızca filtre sayısının üzerindeki lazer dalga boyları geçebilir. Bu Xlase sistemini çok yönlü ve nazik yapan bir özelliktir ve minimal düzeyde yan etki ve iyileşme süresi sunmaktadır.CPL başlığının ayrılmaz bir parçası soğuk ucudur. Bu kontak halindeki soğutma, tedavi öncesi, sırası ve sonrasında cildi aktif olarak korur. Ayrıca, deri yüzeyinden aktif olarak ısıyı dışarı çeker. Aynı zamanda, bu soğuk uç tedavi sırasında rahatsızlığı en aza indirmek için hafif bir anestezik etkiye sahiptir.

DİODE  + ALEX PLUS LAZER

 

Dünyanın ilk ve tek çift dalga boylu lazer cihazıdır. Bu cihazın en önemli özelliği 810nm diode ve 755nm alexandrite lazer dalga boylarının tek bir cihazda toplanmış olmasıdır. Bronz ten dahil tüm ciltlerde etkili ve kalıcı epilasyon sağlar. Xlase Diode + Alex Plus Lazer Başlığı, en son İtalyan teknolojisi, yüksek güçlü diyot sistemini kullanarak kalıcı epilasyon sağlar. Hızlı ve non-invazif prosedür elde edilir. Kesinti olmadan, tüm cilt tiplerinin yanı sıra, bronzlaşmış kişilerde de kullanılabilir. Tedavi esnasında, safir başlığı sürekli olarak soğutulur. Diğer sistemlerle karşılaştırıldığında, Xlase Plus diyot sisteminin maliyeti minimumdur çünkü yüksek etkili lazer kaynağı olan diyot teknolojisinin yüksek dayanıklılığı sayesinde en zorlayıcı klinik durumlarda bile sabit ve efektif performans sağlar. Xlase Plus, istenmeyen tüylerini hızlı tedavisinde, hatta sırt bölgesi gibi daha geniş alanlarda bile 5 dakika gibi kısa bir sürede sonuç vermek üzere tasarlanmış olan diyot su soğutmalı safir uç kullanan geniş bir spot alanına ve bugünkü şartlarda mevcut olan en muntazam (yekpare) ışına sahiptir. Muntazam (yekpare) ışın profili, kıl foliküllerinin en efektif şekilde pıhtılaşmasını (topaklaşmasını, koagülasyonunu) sağlarken ve bu sayede tedavi için gereken çoklu uygulama sayısını en aza indirirken, soğutmalı safir uç üst deriyi korumaya yardımcı olur ve tedavi boyunca deriyi soğuk tutar.

DÜNYANIN EN GELİŞMİŞ 7 DALGA BOYLU İLK VE TEK PLATFORM LAZER CİHAZI

XLASE PLUS, Tercihlerinize göre 7 ayrı dalga boyuna sahip olan Diode, Nd:YAG, Q-Switched Nd:YAG, Erbium YAG, CPL, Alexandrite ve Vajinal Lazer sistemlerini tek bir platformda birleştiren dünyanın ilk ve tek cihazıdır. XLASE PLUS, Dünyada lazer teknolojilerinin mutfağı olan İtalyada tasarlanmış ve üretilmiştir.

MALİYETİ MİNİMİZE,
YATIRIMI MAXİMİZE EDİN.

Xlase Plus, sizlere farklı sistemlerin sunabileceği farklı uygulamaları tek bir cihazda sunan, çok yönlü bir platformdur. XLASE PLUS teknolojisi ile farklı lazer başlıklarını dilediğiniz zamanlarda satın alabilir ve tek bir cihazda performans kaybı yaşamadan kullanabilirsiniz. Çünkü cihaz içerisinde her bir başlık için ayrı ünite bulunmaktadır.

Bilgi Al

XLASE PLUS Tedavi Endikasyonları

Lazer teknolojisi artış gösteren medikal ve estetik işlemlerde kullanılmaktadır.Yeni Xlase Plus, birçok uygulamaya birden fazla lazer sistemine para harcatmadan tedavi sağlayan, çok yönlü bir platformdur.Modüler tasarımı sayesinde tek bir ünitede toplanmış birçok farklı medikal ve kozmetik çözüm sunar. Xlase Plus ile, müşterilerimize çok yönlülük ve kolaylık sağlanarak, farklı teknolojiler elde edebilmelerine ve bu teknolojileri tek bir üniteye farklı zamanlarda dahil edebilmelerine olanak sağlıyoruz. Xlase Plus, hastanın isteğine göre geniş çaplı işlemleri tedavi etmek için en yüksek esnekliği sunar.
Sistemin modüler aplikatörleri, hastaya minimal rahatsızlık ve aksaklık yaşatarak, etkili ve güvenilir sonuçlar sunmak için tasarlanmıştır. Başka hiçbir cihaz Xlase Plus’tan daha fazlasını yapamaz.

TEKNİK ÖZELLİKLER

XLASE PLUS NOKTALARIMIZ

WhatsApp chat