Yüksek Enerji

Xlase Plus Er:Yag Fraksiyonel lazer derinin üst tabakasının (epidermis) kontrollü bir şekilde soyulmasını, yaşlanmış ve hasarlanmış deri yüzeyinin yeni ve pürüzsüz bir cilde dönüşmesini sağlar

Sayısız Uygulama

Mikroskobik cilt katmanlarını soyarak, minimal risk ve istenmeyen reaksiyonlar ile olağanüstü sonuçlar üreterek çalışır. Ablasyonun derinliğine ve yapılan uygulamanın miktarına bağlı olarak, bazı yara izleri de dahil olmak üzere, hem yüzeysel hem de orta derinlikteki çizgileri yok eder.

Maksimum Etki

Erbium Yag Fraksiyonel işlemi ciltte binlerce derin, küçük sütunlar üretir. Çevre dokusunu etkilemeden yaşlı epidermal pigmentli hücreler üzerinde çalışır, böylece iyileşme süresini (yaklaşık 24 saat) azaltır ve cildin doğal yenilenme sürecini destekler.

Taze, sağlıklı ve genç bir cilt ile sonuçlanan güvenli, müdahale gerektirmeyen bir işlemdir.

Hepsi-Bir-Arada

Varlık 55

Geniş bant teknolojisiyle cilt altına etki ederek kalıcı sonuçlar elde edilir.

Varlık 56

Kolay arayüz tasarımı ile kullanım konforu sağlar.

Varlık 102

Avrupa’nın en çok satılan, en iyi lazer epilasyon cihazı.

Varlık 28

Rakiplerinin üstünde yer alan yüksek teknoloji ve yazılım.

Erbium Yag Fractional

Neden ERBIUM YAG FRACTIONAL

Güvenli Teknoloji
Yüksek Memnuniyet
Etkili ve kalıcı sonuçlar
Kolay Arayüz

Öncesi / Sonrası

Öncesi
Sonrası

ERBIUM YAG FRACTIONAL

1 Seans Sonucu

Öncesi
Sonrası

ERBIUM YAG FRACTIONAL

1 Seans Sonucu

Öncesi
Sonrası

ERBIUM YAG FRACTIONAL

1 Seans Sonucu

Teknik Bilgiler

LAZER TÜRÜER:YAG
SINIFIV
DALGA BOYU2940nm
ATIM SÜRESİ0,5ms – 1ms – 1,5ms – 2ms
ENERJİ2J’E KADAR
TEKRARLAMA ORANI1-4Hz
SPOT BOYU6mm (ABLATIF/FRAKSIYONAL)
KATMAN SAYISI1’DEN 6’YA KADAR
ATIM ÖMRÜ500.000 ATIM
LAZER EMİSYON KONTROLÜAYAK PEDALI & BAŞLIK DÜĞMESİ

Sıkça sorulan sorular

Xlase Erbium Yag Lazer %100 İtalyan teknolojisi ile üretilmiştir. Rakiplerinin aksine Avrupa’nın yüksek üretim standartlarına dahildir. Birçok Avrupalı Doktor tarafından tercih edilerek yüksek başarı kazanmıştır. 

Evet! Xlase Erbium Yag lazer cihazı FDA onayına sahiptir. Güvenli teknolojisi kullanıcıları tarafından onaylanmıştır.

Öncelikle, Xlase Plus Er:Yag lazerin hangi tedavi için uygulanacağı bilinmelidir. Tedavi amacı belirlendikten sonra başarı elde etme süresi de seansları etkiler. Bu nedenle ilk olarak uzman hekim tarafından cildinizdeki problem belirlenmektedir.
Xlase Plus Er:Yag uygulaması hem kadınlarda hem de erkeklerde kullanılmaktadır. Uygulama leke tedavisinde kullanılacaksa yaz aylarında yapılması tavsiye edilmemektedir, onun dışında yaz-kış yapılmasında bir sakınca bulunmamaktadır
Xlase Plus Er:Yag uygulaması ağrılı bir işlem değildir. Oldukça konforlu, etkili ve acısız bir tedavi yöntemi olmasından dolayı insanlar tarafından çok fazla tercih edilmektedir.
Uygulama sonrası Uygulama sonrası 1-3 gün boyunca kızarıklık ve ilk günlerde daha fazla olmak üzere 7 güne kadar soyulma ve pullanma meydana gelir. Verilen kremlerin tarif edildiği şekilde kullanılması iyileşmenin hızı ve kalitesi açısından büyük önem taşır. Uygulama sonrasında en az 30 gün süreyle solaryum veya güneşlenme yapılmamalıdır.

Herhangi Bir Alan Bulunamadı.