Hakkımızda​

Nora Medikal, dermatoloji ve medikal estetik alanında satmış olduğu cihazlar ile 10 yılı aşkın süredir sektördeki öncülüğünü ve başarısını sürdürmektedir.

Uzun yıllardır hizmet verdiği hastanelerin ve kliniklerin güvenine layık olmak için gayret gösteren Nora Medikal, Avrupa’nın en çok tercih edilen yenilikçi İtalyan firması, BiotecItalia distribütörlüğünün yanı sıra doktorlardan gelen talepler ve medikal estetik dünyasındaki gelişmeler doğrultusunda, günümüz son teknoloji cihazlarını da ürün yelpazesine eklemeye devam etmektedir.
Bugün, Türkiye’nin seçkin özel hastanelerinde ve polikliniklerinde yer alan medikal cihazlarımız ile tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz.
Deneyimli uzman eğitim kadrosu tarafından verilen klinik eğitim hizmetleri ve hekimlere yurtdışında workshop ve seminerlere katılım olanağının sunulması ile Nora Medikal sektördeki liderliğini üstün bir başarı ile sürdürmektedir.
Nora Medikal olarak teknolojik ve bilimsel gelişmeleri, yurt içi ve yurt dışı kongrelere, fuarlara ve eğitim programlarına katılarak yakından takip etmekteyiz.

Distribütörlüklerimiz

logooo

Kariyer tercihiniz arasında bulunduğumuz için çok mutluyuz.

Yenilik ve teknolojiyle sağlamlaştırdığımız yapımızı; güçlü organizasyon, verimli ekip çalışması ve güven odaklı yaklaşımla harmanlıyoruz. Çalışanlarımızın takım bilincini oluştururken, temeli bireysel saygı ve sorumluluğa dayanan işgücünü bünyemize kazandırmaya önem veriyoruz. Siz de bu ekibin bir parçası olmak isterseniz aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Aramıza Katılın

Profesyonel Ekibimiz

Bilgi İsteyin

Cihazlarımız hakkında bilgi isteyebilirsiniz.

İletişim Seçeneklerimiz

Çalışma Saatlerimiz

Cihazlarımız hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir. Sizlere en kısa sürede dönüş sağlayacağız.

Sizleri de Ofisimize Bekleriz

This form is currently undergoing maintenance. Please try again later.