Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Nora Medikal 2013 yılında sektördeki tecrübesini geniş kitlelere yaymak için yola çıkan genç girişimci Biyomedikal Teknolojiler Uzmanı Fatih Soysal tarafından kurulmuştur. Kısa zamanda hızlı yükseliş grafiği ile 2016 yılında Avrupa’nın en büyük Medikal Estetik Cihaz üreticisi Biotec İtalia firmasının Türkiye distribütörlüğünü almıştır. Distribitör olmasının yanı sıra medikal estetik cihazların satışı ve teknik servis hizmetleri ile öne çıkan Nora Medikal güzellik, estetik, kozmetik ve medikal cihazlar alanında önemli markaların Türkiyedeki faaliyetlerini yürütmektedir.  Nora Medikal, her zaman en kalitelisi düşüncesini benimseyerek, genç kadrosu ile sektöründeki gelişmeleri yakından takip edip her zaman kendini güncel tutmayı bilmiştir.

Nora ailesi ürün satış süreçlerinden, teknik servise kadar her zaman müşterilerinin yanında olmak ve verdiği seminer ve eğitimlerle müşteri gelişimine katkı sağlamayı kendine bir borç bilmiştir.

Nora Medikal, sektörde fark yaratan teknolojilerle yepyeni ve çağa ayak uyduran ürünleri ile her zaman rakiplerinden bir adım önde olmak için çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Nora Medikal olarak misyonumuz, bulunduğumuz sektörde öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikasını uygulayarak modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek. Uzun vadede kârlılığın kaliteden geçtiğinin bilinciyle hareket etmek; her koşulda faaliyet gösterdiği sektörlerin ve ekonominin gelişimine katkıda bulunmak; her yönden güven duyulan bir Medikal Şirketi olarak sürdürülebilirliğini sağlamak.

VİZYONUMUZ

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan NORA MEDİKAL kuruluşundan bu yana insana saygı ya dayanan yönetim anlayışı ile taahhüt ederek yürüttüğü projeleri ile sektörün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir.NORA MEDİKAL için istihdamdan işletmeye kadar her şey vizyon ve değerler tarafından tanımlanır.

WhatsApp chat