KURUMSAL

Nora Medikal 2013 yılında sektördeki tecrübesini geniş kitlelere yaymak için yola çıkan, Biyomedikal Teknolojiler Uzmanı Fatih Soysal tarafından kurulmuştur. 

NORA MEDİKAL, 2013 yılında hem sektördeki tecrübesini geniş kitlelere yaymak hem de bu alanda aldığı teknik eğitimi sektöre fayda sağlayacak şekilde kullanabilmek adına genç girişimci Fatih Soysal tarafından kurulmuştur. Bu düşüncesini ve idealini ilk günki heyecanla günümüze kadar sürdürmeyi başarmıştır. NORA MEDİKAL bu yönüyle estetik sektöründe Türkiye’de bir üniversitenin Biyomedikal Bölümü mezunu bir yatarımcı tarafından kurulan ilk ve tek medikal firmasıdır.

NORA MEDİKAL kısa zamanda göstermiş olduğu hızlı yükseliş grafiği ile 2016 yılında Biotec İtalia firmasının  ve 2019 yılında Hironic Korea firmasının Türkiye distribütörlüğünü alarak bu markaların Türkiye’deki tek dağıtıcısı haline gelmiştir. Distiribütör olmasının yanı sıra diğer tıbbi / estetik cihazların teknik servis hizmetleri ile de öne çıkan firmamız güzellik, estetik, kozmetik ve medikal cihazlar alanında önemli markaların Türkiye’deki faaliyetlerini yürütmektedir.

NORA MEDİKAL ailesi ürün satış süreçlerinden teknik servise, eğitimden yedek parça teminine kadar her zaman müşterilerilerinin yanında olmayı, verdiği seminer ve eğitimlerle müşteri gelişimine katkı sağlamayı kendine bir borç bilmiştir. Ayrıca katıldığı ulusal ve uluslararası fuar / kongreler vasıtasıyla kendi kurumsal gelişimini ve sektöre desteğini her daim sürdürmektedir.

NORA MEDİKAL olarak misyonumuz, bulunduğumuz sektörde öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikasını sürdürerek modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi ve paylaşımı çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermektedir. Hedefimiz, uzun vadede karlılığın kaliteden geçtiğinin bilinci ile hareket eden, her koşulda faaliyet gösterdiği sektörün ve ekonominin gelişimine katkıda bulunan, her yönden güven duyulan bi medikal şirketi olarak sürdürülebilirliğini sağlamaktadır. 

DİSTRİBİTÖRLÜKLERİMİZ

BİOTEC LOGO
HİRONİC LOGO

MARKALARIMIZ