Renkli ve Koyu Renkli Dövme Silme

Pico Q-Switch lazer ile dövme silme uygulamasında dövmenin cinsine uygun farklı dalga boylarında lazer ışınları kullanılır. Lazer ışığı ile dövmede kullanılan boya parçalanır. Küçük parçalara ayrılan boya, hücreler tarafından taşınarak vücuttan atılır.

Leke Tedavisi

Pico Q-Switch lazer yöntemi ile güneş lekeleri, yaşlılık lekeleri, çiller ve tüm lekelerin tedavisi yapılabilmektedir. Bu teknoloji ile cildinize gönderilen lazer ışığı, sadece sorunlu bölge üzerinde çalışarak etrafındaki dokulara zarar vermeden lekelerinizi tedavi edebilir.
 
Seans aralıkları ve sayısı cildin yapısına, lekenin rengine ve üzerinde çalışılan bölgenin büyüklüğüne bağlı olarak değişebilir

Tüy Sarartma

Pico Q-Switch lazer ile epilasyon ile ortadan kaldırılamayan tüyler sarartılır. Uygulma esnasında tüylerin hemen beyazladığı fark edilir. Bunun yanı dıra uygulama ciltte herhangi bir leke ve yanığa yol açmaz hatta lazerin deri yenileyeci etkisinden dolayı ciltteki ton farklılıkları da düzeltilir. Ciltte canlanma ve parlama olur.

Hepsi-Bir-Arada

Varlık 55

Geniş bant teknolojisiyle cilt altına etki ederek kalıcı sonuçlar elde edilir.

Varlık 56

Kolay arayüz tasarımı ile kullanım konforu sağlar.

Varlık 102

Avrupa’nın en çok satılan, en iyi lazer epilasyon cihazı.

Varlık 28

Rakiplerinin üstünde yer alan yüksek teknoloji ve yazılım.

q-switch lazer

Neden PICO Q-SWITCH

Gelişmiş Pikosaniye Lazer
Yüksek Memnuniyet
Etkili ve kalıcı sonuçlar
Yeni Nesil Lazer

Öncesi / Sonrası

Öncesi
Sonrası

PICO Q-SWITCH

1 Seans Sonucu

Öncesi
Sonrası

PICO Q-SWITCH

1 Seans Sonucu

Öncesi
Sonrası

PICO Q-SWITCH

1 Seans Sonucu

Teknik Bilgiler

LAZER TÜRÜCR:YAG + ND:YAG
SINIFIV
DALGA BOYU1064nm (532nm WITH KTP LENS)
ATIM SÜRESİ9ns
SPOT BOYU2,5 / 4 / 5 / 6 / 7nm
TEKRARLAMA ORANI1-6Hz
ENERJİ YOĞUNLUĞU2.4J’E KADAR
HEDEF IŞINIDIYOT LAZER, 1mW @ 635nm – CLASS II
ATIM ÖMRÜ500.000 ATIM
LAZER EMİSYON KONTROLÜAYAK PEDALI & BAŞLIK DÜĞMESİ

Sıkça sorulan sorular

Ortalama 4-5 seans sürmektedir. Ancak bazı vakalarda daha az veya daha çok olabilmektedir. Geleneksel dövme silme lazerleri ile tedavi en az 6-10 seans olup bazen 20 seansa kadar sürebilmekteydi. Xlase Plus Pico Q-Switch lazerle yapılan dövme tedavisi seans sayısını en az %50 azaltmaktadır.
Hem kadın hem erkekler tercih edebilir. Uygulama leke tedavisinde kullanılacaksa yaz aylarında yapılması tavsiye edilmemektedir, onun dışında yaz-kış yapılmasında bir sakınca bulunmamaktadır.
Bu teknoloji, geleneksel dövme silme lazerlerine göre daha az acı hissi yaratır. Ultra kısa atım süresi sebebiyle, daha az ısı enerjisi oluşturur. Isının daha az olması, ağrıyı da azaltır. Dövme silme işlemi öncesinde uyuşturucu krem kullanmak ve işlem sırasında soğuk hava ile tedavi alanının soğutulması da acı hissinin iyice azaltılmasına yardımcı olur.
Uygulama sonrası cildi güneşten çok iyi korumak gerekir. Gerekirse eğer yüksek koruma faktörü içeren kremlerle korunmalıdır. Tedavi süresince etkili bir nemlendirici kullanılmalıdır.

Herhangi Bir Alan Bulunamadı.